e-editiones та Консорціум TEI у співпраці з Archives Online і JinnTec оголошують програму невеликих грантів, спрямовану на допомогу дослідникам української культурної спадщини, щоб ті могли продовжувати свою роботу, перервану вторгненням Росії в Україну.


Університет штату Пенсільванія (Penn State University) у партнерстві з Посольством України в США повідомляє про відкриття стипендіальної програми, до якої запрошуються українські науковці та аспіранти, які були змушені залишити своє місце перебування внаслідок російського вторгнення.


Це видання завжди віддавало перевагу висвітленню важливих наукових відкриттів з моменту її заснування у 1880 році — на початку коштом Томаса Едісона.


Національний науковий центр розпочинає конкурс на участь у спеціальній програмі для дослідників з України. Науковці, які рятуються від війни, зможуть продовжити роботу в польських осередках.


Основною метою угоди CEEPUS («Центральноєвропейська програма обміну для університетських досліджень») є підтримка академічного обміну у сфері освіти та підвищення кваліфікації студентів та академічних викладачів.


ЛИСТ ВІД ЧЕСЬКИХ КОЛЕГ З МУЗЕЮ СХІДНОЇ БОГЕМІЇ (ГРАДЕЦЬ-КРАЛОВЕ, ЧЕХІЯ):


З огляду на воєнний стан усім науковим установам і науковцям НАН України необхідно негайно:


The International Union of Academies (UAI, Union Académique Internationale) was founded in 1919, in the wake of the horrors of the First World War, to support and develop international peaceful cooperation between scholars and researchers, and to benefit progress in the study of the human and social sciences.


Європейська асоціація археологів (EAA) висловлює свою солідарність з Україною